جمعه 29 آوریل 2016, 17:04

رزمایش مشترک سازمان پیمان امنیت جمعی " برادری پایدار 2013 " در روسیه

7 اکتبر 2013, 09:03

تمرینات مشترک پیمان امنیت جمعی " برادری پایدار 2013 " امروز 7 اکتبر در منطقه چلیابینسک روسیه آغاز خواهد شد .

به اطلاع خدمات مطبوعاتی سازمان پیمان امنیت جمعی ،موضوع تمرینات مذکور آماده سازی و انجام عملیات حفظ صلح توسط نیروهای مشترک حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی در قلمرو این نهاد است .

اهداف اصلی از برگزاری رزمایش مذکور، تقویت درک متقابل و همکاری بین کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی، تکمیل مهارت فرماندهان و مسؤولان در تمام سطوح در آماده سازی عملیات حفظ صلح و مدیریت ماموریت حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی، بهبود آموزش پرسنل نیروهای حافظ صلح در عملیات مشترک و مدیریت جمعی نیروهای حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی در جهت بهینه سازی فعالیت آنها برای ماموریت حافظ صلح عنوان شده است.

در این تمرینات نیروهای حافظ صلح از ارمنستان، بلاروس ، قزاقستان ، قرقیزستان، روسیه و تاجیکستان و همچنین برخی واحد های ویژه روسیه شرکت خواهند کرد.

در کل در رزمایش " برادری پایدار 2013 " حدود 2.5 هزار سرباز و افسر شرکت می کنند.


نظرات:

نام:*
E-Mail:
متن:

مطالب همسان


در باره ما:

«آزادگان» نخستین خبرگزاری خصوصی تاجیکی است که در برخی از کشورهای شوروی پیشین و خارج از آن ثبت نام شده مقام منطقه ای را کسب کرده است. این خبرگزاری در سال 2011 میلادی در تاجیکستان ثبت نام شده و در شبکه جهانی انترنت سایت خود را افتتاح کرد. خبرگزاری با زبان های تاجیکی، روسی و خط فارسی خبر نشر می کند. نشانی: دوشنبه، کوچه میرزا ترسنزاده، 45 بیشکک، خیابان ایساناوا 18 ozodagonweb@gmail.com


Разработка и дизайн сайта: «SmartMedia»

نشریه

Verification: 4e82f5f7fb00450a